Reklama

Reklama

Oficjalnie. Nolito podpisał kontrakt z Manchesterem City

Reprezentant Hiszpanii Nolito przechodzi z Celty Vigo do Manchesteru City. Angielski klub zapłacił za 29-letniego zawodnika 14 milionów funtów.

Po odpadnięciu Hiszpanii z Euro 2016 w 1/8 finału negocjacje w sprawie transferu Nolito na Etihad Stadium nabrały przyspieszenia. Piłkarz przyleciał do Manchesteru w środę, żeby sfinalizować przeprowadzkę. Zwiedził ośrodek treningowy Manchesteru City, pomyślnie przeszedł testy medyczne i podpisał czteroletni kontrakt. Nolito w nowym klubie będzie występował w koszulce z numerem "9".

Przez ostatnie 12 miesięcy Nolito był w orbicie zainteresowań Barcelony. 29-latek wybrał jednak Manchester City.

To drugi transfer "The Citizens" w erze Pepa Guardioli. Na początku czerwca umowę z klubem z Etihad Stadium podpisał Ilkay Guendogan.

Reklama

Liga angielska wznawia rozgrywki 13 sierpnia. Manchester City podejmie tego dnia Sunderland AFC na Etihad Stadium.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama