Reklama

Reklama

Niebywałe upokorzenie Manchesteru United! Katastrofa utytułowanego klubu

Manchester United przegrał z Brentford aż 0-4 w drugiej serii. Ta klęska w wykonaniu "Czerwonych Diabłów" z miejsca stała się najbardziej komentowanym wydarzeniem sportowym w Anglii.

Mecz dość szybko przyjął zły obrót dla rekordzistów w liczbie mistrzostw Anglii. Klub z Manchesteru pierwszego gola stracił już 10. minucie, strzelił go Josh Dasilva. Nim minęło 20 minut, Czerwone Diabły przegrywały już 0-2 po trafieniu Duńczyka Mathiasa JensenaBrentford nie miało litości i po półgodzinie mieliśmy 3-0 po golu Bena Mee, a jeszcze przed przerwą wynik na 4-0 po pierwszej połowie ustalił Bryan Mbeumo. Brentford potrzebował nieco ponad pół godzinie na zrobienie z wielkiego Manchesteru United pośmiewiska.

Reklama

CZYTAJ TAKŻE: Brentford - angielski kopciuszek, który do sukcesu wykorzystał matematykę

Widzowie zaczęli protestować i domagać się radykalnych zmian w drużynie z Manchesteru, a piłkarze klubu Cristiano Ronaldo schodzili do szatni po jednej z najgorszych połów może w całej swej historii. Gracze Manchesteru fatalnie wyprowadzali piłkę, tracili ją, koszmarnie bronił David De Gea. W drugiej połowie nie było już żadnych goli, a tempo gry wyraźnie zwolniło. Goście nie byli jednak w stanie zdobyć choćby honorowej bramki, co z pewnością także będzie im wytykane.

W jakim języku nie śpiewa się hymnu Ligi Mistrzów? [GRA NAWROTA o finałach Ligi Mistrzów]

Brentford - Man Utd 4-0 (4-0)

Bramki: 1-0 Dasilva (10), 2-0 Jensen (18), 3-0 Mee (30), 4-0 Mbeumo (35)

 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL