Reklama

Reklama

Mourinho w PSG? Trener Manchesteru United dementuje plotki

Menedżer Manchesteru United Jose Mourinho uciął spekulacje, jakoby miał odejść z Manchesteru United i przenieść się do Paris Saint-Germain.

Na przedmeczowej konferencji przed środowym wyjazdowym starciem Ligi Mistrzów z Benficą Lizbona, Mourinho odniósł się do swoich wcześniejszych słów i medialnych spekulacji.

Kilka dni temu 54-letni Portugalczyk stwierdził, że nie skończy kariery trenerskiej w Manchesterze United. Wywołało to lawinę dociekań na temat jego przyszłości.

- Wy, angielskie media macie odpowiedź na to. Jednego dnia mówicie, że podpisuję pięcioletni kontrakt, za miliard funtów na sezon, następnego dnia mówicie, że odchodzę i idę do PSG. Myślę, że to jest odpowiedź - stanowczo stwierdził Mourinho.

Reklama

- Odpowiedź jest taka, że nic się nie dzieje. Nie podpisuję pięcioletniego kontraktu, ani nie odchodzę do PSG. Jestem w Manchesterze United i mam kontrakt. To wszystko - powiedział portugalski trener.

- Jedyną rzeczą, jaką powiedziałem, co jest prawdą i nie zostało źle zinterpretowane, były słowa, że nie zakończę mojej kariery w Manchesterze United - zaznaczył szkoleniowiec.

- Zostałem zapytany, jak to możliwe w nowoczesnym futbolu, że menedżer pracuje przez 15 czy 20 lat w jednym klubie. Myślę, że Arsene Wenger jest ostatnim takim trenerem - powiedział Mourinho.

- Jeśli miałbym zakończyć karierę za dwa, trzy, czy cztery lata, chciałbym zakończyć ją w Manchesterze United. Ale myślę, że będę menedżerem jeszcze przez 15 lat i myślę, że to niemożliwe zostać przez 17 lat w jednym klubie - wyjaśnił Mourinho.

- To niemożliwe. Wenger jest ostatni. To moja odpowiedź. Nie sądzę, że zakończę karierę w Manchesterze United - podsumował.

WS

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy