Reklama

Reklama

Mourinho w Manchesterze United zarabiałby mniej

Gdyby Jose Mourinho rzeczywiście zdecydował się na pracę w Manchesterze United, zarabiałby zdecydowanie mniej niż w Chelsea - informują angielskie media.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

Mourinho w Manchesterze United - ten temat w ostatnich dniach jest wałkowany na wszystkie strony w brytyjskiej prasie.

"Daily Mirror" pisze, że gdyby Portugalczyk dogadał się z "Czerwonymi Diabłami", musiałby się zadowolić roczną pensją w wysokości sześciu milionów funtów.

Tyle zarabia obecny szkoleniowiec United Louis van Gaal, którego posada, po ostatnich fatalnych wynikach, wisi na włosku.

Reklama

W Chelsea, z której Mourinho został zwolniony w ubiegły czwartek, "The Special One" zarabiał 12 mln funtów na rok.

Media spekulują, że van Gaal zwolni stanowisko w United jeszcze przed świętami albo zaraz po nich. Mówi się też o dwumeczowym ultimatum dla Holendra.

Wczoraj "Daily Express" podał nawet, że Mourinho już uzgodnił pięcioletni kontrakt z klubem z Manchesteru.

Dzisiaj z kolei "Mundo Deportivo" napisało, że portugalski szkoleniowiec nie negocjuje z władzami klubu z Old Trafford, póki na etacie jest van Gaal.

Premier League: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama