Reklama

Reklama

Mourinho: Rooney nie strzela, de Gea popełnia błąd i to wina Fergusona?

Jose Mourinho nie zgadza się z opinią niektórych kibiców Manchesteru United, którzy obwiniają Aleksa Fergusona za słabe wyniki "Czerwonych Diabłów" w tym sezonie. "To jego wina, że Wayne Rooney nie strzela goli?" - dziwi się Portugalczyk.

Mistrzowie Anglii tracą do liderującej Chelsea Londyn aż 18 punktów i zajmują dopiero siódme miejsce w Premier League.

Tak więc początek pracy nowego menedżera Szkota Davida Moyesa, który przy Old Trafford zastąpił po 27 latach odchodzącego na emeryturę Fergusona, nie może budzić zachwytu kibiców, mających również pretensje do sir Aleksa, gdyż to on wskazał swojego rodaka jako następcę.

"Wielu ludzi mówi o sir Aleksie. On zbudował to, czym jest w tej chwili Manchester United" - powiedział Mourinho.

"Po latach pracy zdecydował się przejść na emeryturę. Kiedy ktoś to robi, a szczególnie taka osoba jak on, zasługuje, by odejść w spokoju. I cieszyć się życiem. I teraz ma być odpowiedzialny, ale za co? Manchester United ma problemy w Premier League i to jest problem Fergusona? Wayne Rooney nie strzela gola i to wina Fergusona? David de Gea popełnia błąd i to też jego wina?" - dziwi się Portugalczyk.

Reklama

Według niego Ferguson zasługuje na zdecydowanie większy szacunek.

"On jest winny tylko jednej rzeczy: że Manchester United jest takim klubem, jakim jest. Odszedł na emeryturę. Dajcie mu spokój" - stwierdził szkoleniowiec Chelsea.

Zobacz terminarz i tabelę Premier League

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy