Reklama

Reklama

  • 1 .Manchester United (40 pkt.)
  • 2 .Manchester City (38 pkt.)
  • 3 .Leicester City (38 pkt.)
  • 4 .Liverpool FC (34 pkt.)
  • 5 .Tottenham Hotspur Londyn (33 pkt.)
  • 6 .Everton (32 pkt.)
  • 7 .West Ham United FC (32 pkt.)
  • 8 .Aston Villa FC (29 pkt.)

Mourinho: Pogba jest świetny, ale Chelsea go nie kupi

​Menedżer Chelsea Jose Mourinho przyznał, że jest wielbicielem talentu Paula Pogby, ale raczej nie włączy się do wyścigu o Francuza, w którym uczestniczą m.in. Barcelona i Paris Saint-Germain.

Premier League. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Reklama

Słynny portugalski szkoleniowiec od dłuższego czasu podkreśla, że jest pełen uznania dla pomocnika Juventusu Turyn Paula Pogby. Mourinho próbował ściągnąć Francuza do Chelsea w letnim oknie transferowym w ubiegłym roku, ale teraz przyznał, że raczej nie będzie o niego zabiegał.

Chelsea wzmocniła się już w letnim oknie dwoma nowymi zawodnikami, choć żaden z nich nie gra w środkowej formacji. "The Blues" wypożyczyli na rok z Monaco Radamela Falcao, a także pozyskali na zasadzie transferu definitywnego bramkarza Asmira Begovicia ze Stoke City.

Mourinho w rozmowie z serwisem Goal podkreślił, że jest pełen wiary w swój zespół, ale zarazem uważa, że Pogba byłby wzmocnieniem zarówno dla Chelsea, jak i każdego innego wielkiego klubu.

"Paul Pogba to jeden z najlepszych zawodników na świecie. On jest piłkarzem tak wysokiej klasy, że niezależnie od tego, do jakiego zespołu trafi, podniesie jego jakość" - powiedział popularny "Mou".

"Jeśli Francuz będzie chciał zostać w Juventusie, to Juventus w przyszłym sezonie znowu będzie piekielnie mocny. Chelsea nie będzie o niego zabiegała, bo mamy bardzo silną drużynę" - dodał portugalski menedżer.

"W obecnym oknie transferowym wymieniliśmy Petra Czecha na Begovicia, przyszedł także Falcao, który ma zastąpić Drogbę. Pogba to taki piłkarz, którego chcą mieć teraz wszyscy. Są jednak rzeczy, które możesz zrobić i są takie, których zrobić nie możesz. Uwielbiam wieżę Eiffla, ale nie mogę sobie jej postawić w ogródku. Właściwie, to nie stać mnie nawet na to, by postawić sobie w ogródku kopię wieży Eiffla z Las Vegas" - żartował Mourinho.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama