Reklama

Reklama

Mohamed Salah przechodzi do Chelsea Londyn

Chelsea Londyn doszła do porozumienia w sprawie transferu Mohameda Salaha z FC Basel.

Egipski skrzydłowy musi jeszcze przejść badania medyczne i uzgodnić warunki indywidualnego kontraktu z klubem ze Stamford Bridge, ale jego transfer w w granicach 11 milionów funtów jest praktycznie przesądzony.

21-letnim Salahem interesowało się wiele klubów, rozmowy z Bazyleą prowadził m.in. Liverpool FC, który miał nadzieję, że ten zawodnik będzie jego pierwszym nabytkiem w zimowym oknie transferowym.

Egipcjanin dał się "The Blues" we znaki w 2013 roku. Strzelił im gola w półfinale Ligi Europejskiej (Chelsea wygrała jednak dwumecz 5-2), a także zdobył po bramce w meczach grupowych bieżącej edycji Ligi Mistrzów (w Londynie FC Basel wygrał 2-1, a w Szwajcarii 1-0).

Reklama

Pozyskanie Salaha stało się możliwe dzięki temu, że Chelsea sprzedaje Juana Matę. Hiszpański pomocnik przechodzi do Manchesteru United za rekordową dla tego klubu kwotę 37 milionów funtów.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy