Reklama

Reklama

Mocny komentarz prezesa Realu w sprawie Ronaldo. Siostra piłkarza reaguje

Cristiano Ronaldo jakiś czas temu dał do zrozumienia władzom Manchesteru United, że nie wiąże już swojej przyszłości z angielskim klubem. Główną przyczyną takiego podejścia Portugalczyka miał być fakt, że "Czerwone Diabły" nie będą rywalizowały w Lidze Mistrzów w nadchodzącym sezonie. W mediach pojawiły się plotki o powrocie Ronaldo do Realu Madryt, pytanie o transfer gwiazdora futbolu do drużyny usłyszał także prezes wspomnianego wcześniej klubu, Florentino Perez. Reakcja 75-latka była dość wymowna, co nie spodobało się siostrze CR7.

Przyszłość wielkiego gwiazdora futbolu stoi pod znakiem zapytaniaCristiano Ronaldo w 2021 roku zakończył swoją przygodę w Juventusie i przeniósł się do Manchesteru United. Po niespełna roku Portugalczyk stwierdził jednak, że nie chce już reprezentować barw angielskiego klubu, ponieważ jego głównym celem były występy w Lidze Mistrzów, w której "Czerwone Diabły" niestety nie wezmą udziału. Teraz 37-letni piłkarz rozgląda się za nowym klubem. 

Reklama

Cristiano Ronaldo doprowadził kolegów do wściekłości. "Wielu ma już dość"

Wymowna reakcja prezes Realu Madryt na pytanie o transfer Ronaldo. Siostra piłkarza wkroczyła do akcji

W zagranicznych mediach pojawiły się niedawno plotki o powrocie Ronaldo do Realu Madryt, w którym spędził lata swojej świetności. O prawdopodobieństwo transferu Portugalczyka zapytany został Florentino Perez, prezes klubu. Hiszpański działacz sportowy zakpił sobie, a jako główny powód, dla którego Ronaldo jego zdaniem nie mógłby dołączyć do drużyny, wskazał wiek piłkarza. "Ma prawie 38 lat i najlepszy okres kariery za sobą" - odpowiedział dziennikarzom 75-latek.

Takie wymówki nie spodobały się siostrze CR7, Katii Aveiro. 44-latka zostawiła wymowny komentarz pod jednym z postów Pereza.

Aveiro niejednokrotnie stawała już w obronie młodszego brata. Wcześniej m.in. odpowiedziała kibicom na pogłoski odnośnie planów piłkarza o odejściu z Manchesteru United.

To on może zastąpić Cristiano Ronaldo! Wskazał go gwiazdor

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL