Reklama

Reklama

Mino Raiola zaatakował Juergena Kloppa

Mino Raiola, agent Maria Balotellego, zaatakował Juergena Kloppa, menedżera Liverpool FC, twierdząc że Niemiec nie taktował jego klienta jak człowieka. Włoski piłkarz w ostatnim dniu letniego okna transferowego przeniósł się z "The Reds" do OGC Nice.

Balotelli został zmuszony do trenowania z rezerwami Liverpoolu, zanim udało mu się zmienić klub, i na pewno nie będzie z sentymentem wspominał pobytu w mieście Beatlesów, gdzie w 28 meczach w pierwszym zespole strzelił tylko cztery gole.

Raiola uważa, że mimo wszystko potraktowanie jego klienta przez Kloppa było niedopuszczalne, dodając, że nawet szefowie angielskiego klubu nie zgadzali się z zachowaniem niemieckiego szkoleniowca.

"Na końcu, szefowie klubu przyznali, że Klopp się pomylił (odsyłając Balotellego do rezerw - przyp. red.) - stwierdził Raiola, cytowany przez "La Gazzetta dello Sport".

Reklama

"Nie chcę go oceniać jako trenera, choć według mnie nie jest dobrym, ale on nie rozumiał, że Mario, poza wszystkim, jest także człowiekiem. Balotelli zachowywał się wzorowo. Nigdy nie narzekał, że musi trenować sam. Powiedzieć, że Klopp zachował się w tym przypadku źle, to nic, on był jak "g..." - mówił agent włoskiego piłkarza.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy