Reklama

Reklama

Michał Żyro kontuzjowany

Po fantastycznym starcie w drugiej lidze angielskiej (Championship) Michał Żyro nabawił się kontuzji. Polak zmaga się z urazem łydki.

O kontuzji piłkarza Wolverhampton Wanderers poinformował na swoim koncie na Twitterze. Nie wiadomo na razie, jak długo Żyro będzie musiał pauzować. 

To kolejna przerwa tego piłkarza w krótkim czasie. Polski napastnik wrócił do gry w listopadzie po bardzo poważnej kontuzji. Żyro z powodu zerwanych więzadeł w prawym stawie skokowym pauzował ponad 80 dni. W obecnym oknie transferowym Legia rozstała się z piłkarzem. Żyro trafił w styczniu do występującego w drugiej lidze angielskiej Wolverhampton. 

Polak w Anglii zaliczył bardzo udany debiut w lidze. W  pierwszym meczu przed własną publicznością Żyro strzelił dwa gole, a "Wilki" zwyciężyły z Fulham 3-2. W kolejnym spotkaniu w lidze napastnik także zdobył bramkę. Jego obecny bilans to trzy spotkania (jedno w pucharze Anglii i dwa w lidze) i trzy gole. Występami Polaka zachwycali się kibice angielskiej drużyny. 

Reklama

"Nie ma Żyry, nie ma imprezy".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama