Reklama

Reklama

Michael Carrick nie zagra przez sześć tygodni

Pomocnik Manchesteru United i angielskiej reprezentacji piłkarskiej Michael Carrick nie zagra przez sześć tygodni. To efekt kontuzji ścięgna Achillesa. O urazie było wiadomo już wcześniej, ale nikt nie przypuszczał, że przerwa będzie aż tak długa.

Carrick co prawda wystąpił w niedzielnym spotkaniu ligowym "Czerwonych Diabłów" z Arsenalem Londyn (1-0), ale po nim okazało się, że ma kłopoty ze ścięgnem Achillesa.

Został zwolniony ze zgrupowania kadry i na oficjalnej stronie federacji poinformowano, że nie zagra w towarzyskich meczach z Chile i Niemcami.

32-letni piłkarz w Manchesterze United jest od 2006 roku, a w sezonie 2012/13 został razem z Juanem Matą najlepszym środkowym pomocnikiem w Premier League.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy