Reklama

Reklama

  • 1 .Manchester City (35 pkt.)
  • 2 .Liverpool FC (34 pkt.)
  • 3 .Chelsea Londyn (33 pkt.)
  • 4 .West Ham United FC (27 pkt.)
  • 5 .Tottenham Hotspur Londyn (25 pkt.)
  • 6 .Manchester United (24 pkt.)
  • 7 .Arsenal Londyn (23 pkt.)
  • 8 .Wolverhampton Wanderers FC (21 pkt.)

Media: Wojciech Szczęsny w lecie wróci do Arsenalu

​Wypożyczony do Romy Wojciech Szczęsny w letnim oknie transferowym wróci do Arsenalu Londyn i będzie walczył o miejsce w składzie z Petrem Czechem. Według angielskich mediów, menedżer "Kanonierów" Arsene Wenger chce dać drugą szansę polskiemu bramkarzowi.

Serie A. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Premier League. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Petr Czech od początku sezonu spisuje się w bramce Arsenalu bardzo solidnie i nie oddaje miejsca w pierwszym składzie Davidowi Ospinie. Kolumbijczyk jest sfrustrowany tym, że mecze spędza na ławce rezerwowych i zamierza wkrótce odejść z klubu. 

Reklama

Wobec planów Ospiny, menedżer Arsene Wenger postanowił dać drugą szansę Wojciechowi Szczęsnemu. Polak jest obecnie wypożyczony do Romy, gdyż francuski szkoleniowiec uznał, że w roli zmiennika Czecha lepiej będzie spisywał się Ospina.

Kolumbijczyk jednak jest w słabej formie, a w dodatku nie radzi sobie z rolą rezerwowego. W związku z tym, Wenger poinformował już Romę, że po sezonie zamierza ściągnąć Polaka z powrotem do Londynu.

Włoski klub chce zabezpieczyć się na wypadek odejścia Szczęsnego i już teraz negocjuje kontrakt z bramkarzem Internacionalu Porto Alegre - Alissonem. Według angielskich mediów, to czytelny sygnał, że Polak po sezonie odejdzie z Romy.

Przypomnijmy, że Szczęsny został wypożyczony do Romy raptem kilka miesięcy po tym, jak Wenger przyłapał go na paleniu papierosów pod prysznicem po meczu z Southampton. We włoskim klubie Polak zagrał dotychczas w 19 meczach w różnych rozgrywkach i puścił 27 goli. Zachował czyste konto pięć razy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje