Reklama

Reklama

Media: Wayne Rooney na celowniku Chińczyków

​Chińczycy sprowadzili już kilka gwiazd światowej piłki, ale mają apetyt na więcej. Tym razem na ich celowniku znalazł się... Wayne Rooney z Manchesteru United.

Premier League. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Dzisiejsze wydanie "Manchester Evening News" informuje o zaskakującej ofercie transferowej dla gwiazdora Manchesteru United - Wayne’a Rooneya.

Angielskiego napastnika chcieliby sprowadzić do siebie właściciele jednego z chińskich klubów. Azjaci są ponoć gotowi zaproponować piłkarzowi zarobki w wysokości 500 tys. funtów tygodniowo. Rooney mógłby w ten sposób zarobić dokładnie 26 mln funtów rocznie!

Reklama

Zdaniem autorów artykułu, Manchester może w lecie sprzedać zawodnika, ale tylko pod warunkiem, że dostanie za niego przynajmniej 50 mln funtów i znajdzie godnego następcę.

Przypomnijmy, że do chińskich klubów trafiło w ostatnich tygodniach kilku zawodników doskonale znanych z europejskich boisk, m.in. Alex Teixeira, Jackson Martinez czy Ramires.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy