Reklama

Reklama

Media. Cristiano Ronaldo poprosił o transfer! Manchester United nie zgodził się

Według informacji angielskich mediów Cristiano Ronaldo wystosował do Manchesteru United oficjalną prośbę o zgodę na odejście z klubu. "Czerwone Diabły" nie chcą się jednak na to zgodzić. Umowa wiąże Portugalczyka z klubem do końca kolejnego sezonu.

O tym, że 37-letni piłkarz nie czuje się w Manchesterze jak za dawnych lat, mówi się i piszę od wielu tygodni. Jednym z powodów, dla których Ronaldo chce odejść z United po rozegraniu zaledwie jednego sezonu od czasu transferu z Juventusu są jego ambicje sportowe.

Cristiano Ronald grał w Manchesterze United w latach 2003-2009 oraz ponownie od 2021 roku

Man Utd nie zajął w ligowych rozgrywkach miejsca premiowanego grą w Lidze Mistrzów, a bez występów w tych elitarnych zmaganiach Ronaldo nie będzie miał szansy dalszego budowania swojej legendy i śrubowania rekordów.

Portugalczyk wystosował prośbę o transfer, pojawili się już zainteresowani w postaci między innymi Bayernu Monachium. Chelsea FC i SSC Napoli, ale wygląda na to, że do zmiany barw klubowych nie dojdzie.

Reklama

Czytaj także: Niemcy są bezwzględni! Ogłaszają koniec Lewandowskiego. "Lodowaty najemnik"

Włodarze klubu z Manchesteru nie chcą nawet słyszeć o utracie "CR7". Byłby to dla nich marketingowy strzał w kolano. Według dziennikarzy "The Athletic" wszystkie oferty za Ronaldo zostaną przez nich odrzucone.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL