Reklama

Reklama

Media: Bastian Schweinsteiger trafi do Fenerbahce Stambuł?

​Fenerbahce Stambuł zamierza w lecie sprowadzić Bastiana Schweinsteigera z Manchesteru United - informują angielskie media. Niemiec w obecnym sezonie ma ogromne problemy z kontuzjami.

Premier League. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Liga turecka. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Schweinsteiger trafił do Manchesteru United przed rozpoczęciem bieżącego sezonu z Bayernu Monachium za 9 mln euro.

Niemiec nie spełnił jednak ogromnych oczekiwań i od początku rozgrywek wystąpił w zaledwie 18 ligowych meczach, z których wiele rozpoczynał na ławce rezerwowych.

Reklama

W styczniu Schweinsteiger zerwał więzadła w kolanie i wrócił do gry dopiero w końcówce marca.

Według najnowszych informacji angielskich mediów, Niemiec po sezonie może odejść z Manchesteru United. Zawodnik trafił na listę życzeń Fenerbahce Stambuł.

Turecki klub jest gotowy zapłacić za gwiazdora reprezentacji Niemiec około 7 mln euro. Fenerbahce przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu pozyskało już dwóch piłkarzy Man United - Naniego i Robina van Persiego.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama