Reklama

Reklama

Mauricio Pochettino: Harry Kane nie jest na sprzedaż

Trener Tottenhamu Mauricio Pochettino stwierdził, że napastnik Harry Kane nie jest na sprzedaż za żadną cenę.

W Boxing Day Kane poprowadził Tottenham do zwycięstwa nad Norwich City 3-0. 22-letni napastnik strzelił w tym spotkaniu dwa gole i w tym sezonie Premier League ma już na koncie 11 trafień.

Mijający rok był bardzo udany dla Kane'a, co zaowocowało powołaniem do reprezentacji Anglii, a także zainteresowaniem czołowych klubów Premier League z Manchesterem United i Chelsea Londyn na czele.

Pochettino podkreślił, jak ważną rolę spełnia ten zawodnik w zespole i nie ma zamiaru go sprzedawać. "Nie ma takiej ceny. Nikt nie może go kupić" - zaznaczył trener "Kogutów". "On nie jest na sprzedaż za żadne pieniądze" - dodał.

Reklama

Wyniki, terminarz i tabela Premier League


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy