Reklama

Reklama

Matty Cash bohaterem głośnego transferu? To byłby hit!

Matty Cash zmieni barwy klubowe? Jak donosi "The Sun", reprezentant Polski znalazł się na celowniku Atletico Madryt. Ekipa "Rojiblancos" szuka prawego obrońcy. Na ten cel może przeznaczyć pokaźną sumę. Mowa tu o nawet 40 mln euro.

Atletico Madryt ma dziurę do załatania po odejściu Kierana Trippiera. Anglik w zimowy okienku wrócił na Wyspy. Dołączył do mającego mocarstwowe ambicje Newcastle United. Hiszpanie na tej transakcji zarobili 15 mln euro.

Atletico Madryt szuka nowego obrońcy. Na celowniku reprezentant Polski

Kto w ekipie Diego Simeone zastąpi 31-latka? Włodarze mistrzów Hiszpanii już rozglądają się za odpowiednim kandydatem. Być może ich wybór padnie na reprezentanta Polski.

Według "The Sun" "Rojiblancos" wzięli na celownik Matty'ego Casha. 24-latek jest ważny ogniwem w drużynie Aston Villi. Jego dobrą postawę zauważono w wielu europejskich klubach.

Reklama

Aston Villa może zarobić na Cashu nawet 40 mln euro

Hiszpanie są gotowi zapłacić za defensora nawet 40 mln euro. Na transakcję spoglądają z perspektywy letniego okienka, ale nie można wykluczyć, że do pierwszych konkretnych działań dojdzie jeszcze w zimie.

CZYTAJ TAKŻE: ZAPADŁA DECYZJA WS. PRZYSZŁOŚCI ARKADIUSZA MILIKA. KONIEC SPEKULACJI!

Cash w tym sezonie dla Aston Villi zagrał łącznie w 23 spotkaniach. Jego bilans to jeden gol i jedna asysta. 

24-latek w październiku zeszłego roku otrzymał potwierdzenie polskiego obywatelstwa i został powołany do kadry przez Paulo Sousę. W biało-czerwonych barwach zagrał do tej pory w dwóch spotkaniach.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama