Reklama

Reklama

Mathieu Flamini piłkarzem Crystal Palace

Były pomocnik Arsenalu Londyn Mathieu Flamini został piłkarzem Crystal Palace, wiążąc się rocznym kontraktem. 32-letni zawodnik pozostawał bez klubu, odkąd rozstał się z "Kanonierami" po zakończeniu poprzedniego sezonu.

"Crystal Palace jest bardzo ambitnym klubem ze świetnymi piłkarzami i czekam na występy w tej drużynie" - powiedział Flamini, cytowany przez internetową stronę klubu.

"To dla mnie interesujące wyzwanie i jestem bardzo zadowolony, że się tutaj znalazłem. Miałem okazję porozmawiać z menedżerem Alanem Pardew, który pomógł mi podjąć decyzję" - dodał.

Francuz jest dziewiątym nabytkiem Crystal Palace w lecie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL