Reklama

Reklama

Mateusz Klich zmieni klub już zimą?

Mateusz Klich jest zawodnikiem Leeds United od lipca, ale zupełnie nie odnalazł się w drużynie z angielskiej Championship. W tej sytuacji najprawdopodobniej już zimą zmieni barwy klubowe.

Angielskie media są przekonane, że polski rozgrywający w zimowym okienku transferowy odejdzie z Leeds. Jako możliwy kierunek podają holenderską Eredivisie, w której Klich zawsze błyszczał.

Pomocnik w Leeds wystąpił jedynie w czterech spotkaniach ligowych i to łącznie przez 114 minut. Szanse dostawał jedynie w Pucharze Ligi Angielskiej, gdzie Leeds potknęło się już na pierwszym poważnym przeciwniku, Leicester City.

Powrót Klicha do Eredivisie wydaje się dobrym pomysłem, jeśli zawodnik nie chce utracić całego sezonu. W Holandii 27-letni gracz zawsze czuł się doskonale - czy to w barwach Twente Enschede, czy PEC Zwolle.

Reklama

Wcześniej Klich zaliczył niezbyt udane przygody z niemieckimi VFL Wolfsburg oraz 1. FC Kaiserslautern. Za kadencji Waldemara Fornalika był regularnie powoływany do reprezentacji Polski, dla której zagrał w 10 spotkaniach.

WG

Championship: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy