• 6 .Everton (16 pkt.)
  • 7 .Aston Villa FC (15 pkt.)
  • 8 .West Ham United FC (14 pkt.)

Manchester United zagra z Arsenalem w Pucharze Anglii

Manchester United przeżył trochę niepokoju w spotkaniu piątej rundy Puchary Anglii, ale ostatecznie wygrał na wyjeździe z Preston North End 3-1, dzięki czemu w ćwierćfinale tych rozgrywek dojdzie do hitu, bo "Czerwone Diabły" zmierzą się z Arsenalem.

Prowadzenie na Deepdale Stadium objęli gospodarze, na co dzień występujący na trzecim poziomie rozgrywkowym w Anglii. W 47. minucie do siatki trafił Scott Laird.

Jednak końcówka meczu należała do zespołu z Premier Laague. W 65. minucie wyrównał Ander Herrera, potem bramkę zdobył Marouane Fellaini (72.), a wynik pojedynku ustalił Wayne Rooney (88., z rzutu karnego).

W ćwierćfinale Pucharu Anglii dojdzie więc do wielkiego hitu. Manchester United podejmie na Old Trafford Arsenal, w którym tylko w tych rozgrywkach możemy teraz oglądać Wojciecha Szczęsnego.

Mecze zaplanowano na weekend 7-8 marca.

Preston North End - Manchester United 1-3 (0-0)