Reklama

Reklama

Manchester United. Waży się przyszłość Louisa van Gaala

Jak podają angielskie media, posada trenera Manchesteru United Louisa van Gaala wisi na włosku. Ważny działacz Ed Woodward był w jego sprawie na spotkaniu w Londynie.

Wiceprezydent Manchesteru United Ed Woodward był w Londynie, by rozmawiać na temat przyszłości Louisa van Gaala w klubie. Od dłuższego czasu nad holenderskim szkoleniowcem zbierają się czarne chmury.

Angielskie media znalazły już nawet jego następcę. Ma nim zostać Ryan Giggs. Nie wiadomo, czy legendarny piłkarz "Czerwonych Diabłów" miałby być trenerem na stałe, czy tylko opcją tymczasową.

W ostatnich dniach na Wyspach huczy od spekulacji, że następcą van Gaala ma być, zwolniony z Chelsea, Jose Mourinho.

Doniesienia o rychłej dymisji holenderskiego trenera nasiliły się w weekend, gdy Manchester United przegrał u siebie ligowy mecz z Norwich City.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy