Reklama

Reklama

Manchester United się wzmacnia. Sięga po piłkarza Realu Madryt!

Fabrizio Romano potwierdził, że Casemiro przejdzie do Manchesteru United. „Czerwone Diabły” fatalnie rozpoczęły sezon i szukają kolejnych wzmocnień. Jednym z nich ma być Brazylijczyk.

Przed sezonem Manchester United pozyskał m.in. Lisandro Martineza i Christiana Eriksena. Odszedł Paul Pogba, a został Cristiano Ronaldo, choć jego los nadal nie jest przesądzony.

Reklama

Wydawało się, że pod wodzą Erika ten Haga "Czerwone Diabły" się odbudują. Na razie tak się nie stało. Grają fatalnie, przegrały dwa pierwsze ligowe mecze i zamykają tabelę Premier League.

Manchester United szuka kolejnych wzmocnień. Nie zamierza oszczędzać

Manchester United nadal jednak szuka wzmocnień. Włoski dziennikarz, specjalizujący się w tematyce transferowej, Fabrizio Romano poinformował, że transfer Casemiro do "Czerwonych Diabłów" jest przesądzony.

Real Madryt zaakceptował ofertę w wysokości 60 mln euro za Brazylijczyka. Dodatkowe 10 mln euro "Królewscy" mają otrzymać w bonusach.

W weekend Casemiro przejdzie testy medyczne w Manchesterze United. Po nich, ma podpisać czteroletni kontrakt, z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL