• 6 .Liverpool FC (40 pkt.)
  • 7 .Everton (40 pkt.)
  • 8 .Aston Villa FC (36 pkt.)

Manchester United - Sampdoria 2-1 w sparingu. Trzech Polaków na murawie

Manchester United pokonał Sampdorię Genua 2-1 w towarzyskim meczu, który odbył się w Dublinie. We włoskim zespole wystąpiło trzech Polaków.

W barwach "Czerwonych Diabłów" zadebiutował Nemanja Matić. Serb trafił do zespołu z Chelsea Londyn.

United prowadzenie objęli już w dziewiątej minucie. Akcję rozpoczął Antonio Valencia, który przerzucił piłkę na lewą stronę do Mattea Darmiana, a ten dośrodkował w pole karne, gdzie Henrich Mchitarjan skierował ją do siatki.

W 63. minucie wyrównał Dennis Praet. Wtedy na murawie przebywał jeszcze Karol Linetty, który zszedł z niej trzy minuty później.

W drugiej połowie w barwach Sampdorii wystąpili także Bartosz Bereszyński, który wszedł na kwadrans przed końcem, i Dawid Kownacki, który pojawił się ma boisku w 86. minucie.

Pięć minut wcześniej "Czerwone Diabły" strzeliły zwycięskiego gola, którego autorem był Juan Mata.