Reklama

Reklama

Manchester United odrzucił drugą ofertę Chelsea za Rooneya

Manchester United odrzucił drugą ofertę Chelsea Londyn w sprawie pozyskania Wayne'a Rooneya, potwierdził oficjalnie w poniedziałek mistrz Anglii.

"Otrzymaliśmy ją w niedzielę i natychmiast odrzuciliśmy. Nasze stanowisko pozostaje niezmienne - on nie jest na sprzedaż" - powiedział rzecznik Manchesteru United.

"The Blues" już dwukrotnie próbował pozyskać Rooneya. Najpierw klub z Londynu oferował około 30 milionów funtów, a potem 40. Jose Mourinho, który został nowym menedżerem Chelsea uczynił z 27-letniego napastnika główny cel transferowy.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy