• 6 .Manchester United (24 pkt.)
  • 7 .Arsenal Londyn (23 pkt.)
  • 8 .Wolverhampton Wanderers FC (21 pkt.)

Manchester United - Leicester City 2-0. "Czerwone Diabły" liderem

Manchester United pokonała Leicester City 2-0 (0-0) w ostatnim sobotnim meczu 3. kolejki Premier League. "Czerwone Diabły" są liderem tabeli z kompletem punktów i bilansem bramkowym 10-0.

Premier League - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę!

Do najciekawszego sobotniego meczu Premier League "Czerwone Diabły" podchodziły jako lider tabeli. Drużyna Jose Mourinho nie radziła sobie jednak tak znakomicie, jak w pierwszych dwóch spotkaniach sezonu, w których zdobyła osiem bramek, nie tracąc żadnej.

Okazja do objęcia prowadzenia nadarzyła się w 52. minucie, ale Romelu Lukaku nie wykorzystał rzutu karnego.

Kwadrans później na murawie pojawił się Marcus Rashford. Angielski "wonderkid" błyskawicznie wpisał się na listę strzelców. W 70. minucie zamienił na gola dośrodkowanie Henrika Mchitarjana.

Osiem minut przed końcem meczu kropkę nad "i" postawiła bramka Marouane Fellainiego.

Manchester United przewodzi stawce w Premier League z kompletem punktów. "Lisy" zajmują 16. miejsce z zaledwie trzema "oczkami" na koncie. Kolejnym rywalem "Czerwonych Diabłów" będzie Stoke City. Leicester City zagra z Chelsea Londyn.