Manchester United - Everton 3-3 w 23. kolejce Premier League

W meczu 23. kolejki Premier League Manchester United zremisował z Evertonem 3-3. Wszystko wskazywało na to, że trzy punkty zostaną na Old Trafford, ale w 95. minucie gola na wagę remisu strzelił Dominic Calvert-Lewin.

"Czerwone Diabły" nieźle rozpoczęły to spotkanie i w 24. minucie objęły prowadzenie po trafieniu głową Edinsona Cavaniego.

W 39. minucie boisko z powodu kontuzji musiał opuścić Paul Pogba, którego zastąpił Fred. To nie osłabiło jednak zapędów ofensywnych gospodarzy. Tuż przed przerwą cudownym strzałem z dystansu popisał się Bruno Fernandes i było już 2-0.

Po zmianie stron doszło jednak do nagłego zwrotu akcji. W ciągu siedmiu minut Everton zdołał doprowadzić do wyrównania. Bramki zdobyli Abdoulaye Doucoure oraz James Rodriguez.

W 70. minucie drużyna Manchesteru ponownie objęła prowadzenie. Piłkę do siatki posłał Scott McTominay. Wydawało się, że będzie to gol dający gospodarzom trzy punkty. W piątej minucie doliczonego czasu gry do wyrównania doprowadził jednak Dominic Calvert-Lewin, wykorzystując zamieszanie w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.