Reklama

Reklama

Manchester City i Chelsea Londyn zabiegają o względy Josepa Guardioli

Josep Gaurdiola nie zostanie po sezonie w Bayernie Monachium. To wiadomo już na pewno. Hiszpan ma przejąc Manchester City, ale z walki o trenera nie rezygnuje również Chelsea Londyn.

W niedzielę Bawarczycy ogłosili, że Guardiola  w lecie opuści niemiecki klub, a jego miejsce zajmie Włoch Carlo Ancelotti.

Hiszpański szkoleniowiec ma przenieść się na Wyspy Brytyjskie, a o jego względy zabiegają Manchester City, prowadzony przez Manuela Pellegriniego, i Chelsea Londyn, która właśnie zwolniła Jose Mourinha, a do końca rozgrywek "The Blues" poprowadzi Holender Guus Hiddink.

"City są pewni, że zrobili wszystko, by przekonać Pepa do pracy w tym klubie, ale nic nie zostało jeszcze podpisane. Roman Abramowicz jest tego świadomy i stara się go przeciągnąć na swoją stronę pustą książeczką czekową. Jedyną pewną rzeczą w tej sprawie jest ta, że Pep będzie pracował w Premier League. W to nie można wątpić" - powiedział Guillem Balague, hiszpański ekspert Sky Sports.

Reklama

Według niego praca w Manchesterze City to ciekawy projekt dla Guradioli, ale Londyn jest bardziej atrakcyjną lokalizacją.

"'Obywatele' chcą, by Pep został ich Aleksem Fergusonem, kimś, kto położy fundamenty pod przyszłość klubu. W mojej opinii City to atrakcyjny projekt, ale Londyn jest atrakcyjniejszy. Guardiola zamierza w styczniu dać odpowiedź swojemu przyszłemu pracodawcy" - stwierdził Balague.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Premier League

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy