Reklama

Reklama

Łukasz Fabiański podpisał nowy kontrakt ze Swansea City

Bramkarz reprezentacji Polski Łukasz Fabiański podpisał nowy czteroletni kontrakt ze Swansea City.

Fabiański rok temu przeszedł do "Łabędzi" z Arsenalu Londyn. "Łukasz zasłużył na to. Miał fantastyczny sezon" - podkreślił menedżer klubu Premier League Garry Monk. "To także dobra wiadomość dla reszty zespołu" - dodał.

Fabiański do ostatniej kolejki poprzedniego sezonu Premier League walczył o "Złote rękawice" z Joe Hartem z Manchesteru City. Ostatecznie lepszy okazał się reprezentant Anglii. Udany sezon w wykonaniu Fabiańskiego sprawił, że zainteresował się nim klub Serie A AS Roma. Do stolicy Włoch trafił w końcu Wojciech Szczęsny, z którym Fabiański konkurował w Arsenalu.

Garry Monk tłumaczył, że nowa umowa nie ma z tym nic wspólnego, ale klub woli się zabezpieczyć. "Tacy piłkarze są dużo warci. W pewnym sensie chronimy w ten sposób swoje interesy" - zaznaczył Monk.

Reklama

"Jestem tutaj bardzo szczęśliwy. Od pierwszego dnia wszyscy byli dla mnie mili i pomogli mi się szybko zaaklimatyzować. Dla mnie jest to idealne miejsce. Grupa, której jestem częścią, jest świetna. Dobrze się rozumiemy i pracujemy nad tym, żeby osiągać jeszcze lepsze wyniki. Przede mną kolejny rozdział i muszę zapomnieć o tym, co działo się w ubiegłym sezonie. Trzeba się skoncentrować i przygotować jak najlepiej do nowych rozgrywek" - stwierdził Fabiański cytowany na oficjalnej stronie internetowej klubu.

W 1. kolejce nowego sezonu Premier League, Swansea City zagra w najbliższą sobotę na wyjeździe z broniącą tytułu Chelsea Londyn.
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy