Reklama

Reklama

​Lukas Podolski: Chcę uczciwą szansę

Latem Lukas Podolski cieszył się ze zdobycia tytułu mistrza świata, ale ostatnie miesiące są dla niego ciężkie. Nie może doczekać się szansy na grę i ma dosyć grzania ławy w Arsenalu Londyn.

Podolski jest gotów odejść, byle tylko otrzymać szansę na regularne występy. Przekonuje jednocześnie, że nie stracił serca dla Arsenalu i z chęcią zostałby, jeśli trener obdarzyłby go zaufaniem.

"Kocham Londyn, kocham klub, ale nie podoba mi się moja obecna sytuacja" - powiedział w wywiadzie dla "Kickera".

"Nie jestem pajacem, który odsiaduje swój kontrakt na trybunach" - podkreślił, jasno dając do zrozumienia, że traci cierpliwość.

"Muszę spróbować porozmawiać z Arsenem Wengerem. Chcę uczciwą szansę" - dodał.

Niedawno selekcjoner Niemców Joachim Loew zasugerował, że Podolski powinien zastanowić się nad zmianą klubu.

Reklama

Jednak menedżer "Kanonierów" Arsene Wenger zapowiedział, że nie ma zamiaru oddawać Podolskiego za niższą kwotę niż jest rzeczywiście wart, a ponieważ nie otrzymał żadnych ofert, to w przerwie zimowej nie należy spodziewać się transferu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy