Reklama

Reklama

Louis van Gaal: Angel Di Maria raczej zostanie w Man Utd

Angel Di Maria nie imponuje formą w obecnym sezonie, ale menedżer Manchesteru United Louis van Gaal powiedział, że Argentyńczyk raczej pozostanie w klubie.

Di Maria trafił latem na Old Trafford za 75 mln euro, a więc za rekordową sumę, jaką na piłkarza kiedykolwiek wyłożył klub Premier League. Tymczasem ostatnio nie może wywalczyć sobie miejsca w podstawowym składzie. W 25 meczach brytyjskiej ekstraklasy strzelił jedynie trzy gole i zaliczył 11 asyst.

"Sądzę, że Angel Di Maria raczej zostanie. Pracuje naprawdę ciężko" - powiedział Van Gaal, dodając, że nie będzie to zależało jedynie od samego piłkarza.

"Menedżer i klub zawsze muszą liczyć się z opinią piłkarza. Decyzja jednak nie zależy tylko od niego, bo mamy kontrakt i będziemy rozmawiać, oceniać. Poruszymy kwestię przyszłości" - dodał menedżer Man Utd.

Reklama

Dziennikarze zapytali Louisa van Gaala, czy sądzi, że na niższą formę Di Marii ma wpływ zmęczenie po mistrzostwach świata. Menedżer Man Utd odparł, że ma taką nadzieję.

"Nie można zawsze zrzucać na to winy. Oczywiście, to odgrywa znaczenie i mam nadzieję, że w tym przypadku właśnie tak jest, bo oznaczałoby to, że kolejny sezon możemy mieć świetny. Trzeba przystosować się do naszej filozofii gry i to z pewnością także było dla niego trudne, tak sądzę. W normalnych okolicznościach, powinien mieć fantastyczny sezon i wierzę w to" - powiedział van Gaal.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL