Reklama

Reklama

  • 1 .Chelsea Londyn (13 pkt.)
  • 2 .Liverpool FC (13 pkt.)
  • 3 .Manchester United (13 pkt.)
  • 4 .Brighton & Hove Albion FC (12 pkt.)
  • 5 .Manchester City (10 pkt.)
  • 6 .Everton (10 pkt.)
  • 7 .Tottenham Hotspur Londyn (9 pkt.)
  • 8 .West Ham United FC (8 pkt.)

Liverpool walczy o Ligę Mistrzów. Klopp: Jest przyzwyczajony do gonienia innych

- To ekscytujące - powiedział szkoleniowiec FC Liverpoolu Juergen Klopp o końcówce sezonu Premier League. Drużyna "The Reds" wciąż ma realną szansę na grę w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie.

FC Liverpool pokonał w czwartek 4-2 zespół Manchesteru United i na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu Premier League cały czas liczy się w walce o awans do przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów. 

"The Reds" mają ten komfort, że wyprzedzający ich rywale - Chelsea oraz Leicester City - mają przed sobą jeszcze bezpośrednie starcie. Któraś ze stron - jeśli nie obie - będzie musiała więc zgubić punkty.

Juergen Klopp: To nie jest dla mnie nowość

Juergen Klopp, menedżer zespołu z Anfield, wypowiedział się na temat czekającej jego podopiecznych końcówki sezonu.

- Większość życia byłem w roli ścigającego, więc jestem do tego przyzwyczajony - stwierdził Niemiec, odnosząc się do konieczności dogonienia najlepszej czwórki ligi. - Czy sprawiało mi to przyjemość? Czasem tak, ale po prostu nie jest to dla mnie nowość - dodał Klopp.

Reklama

- To jest dobra sytuacja. Pamiętam sezony, gdzie w ostatnich meczach nie było walki o cokolwiek, teraz tak nie jest. To ekscytujące - stwierdził menedżer Liverpoolu.

- Ostatnia noc dała nam dużo dobrych odczuć, była potrzebna. Mamy za sobą ciężki sezon, ale trzeba działać dalej - orzekł Klopp, odnosząc się do ostatniego spotkania z United.

"The Reds" przeciw gorzej notowanym rywalom

FC Liverpool w ostatnich meczach sezonu zmierzy się kolejno z West Bromwich Albion (wyjazd), Burnley (wyjazd) oraz z Crystal Palace (spotkanie odbędzie się na Anfield Road).

PaCze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje