Reklama

Reklama

  • 1 .Manchester City (35 pkt.)
  • 2 .Liverpool FC (34 pkt.)
  • 3 .Chelsea Londyn (33 pkt.)
  • 4 .West Ham United FC (27 pkt.)
  • 5 .Tottenham Hotspur Londyn (25 pkt.)
  • 6 .Manchester United (24 pkt.)
  • 7 .Arsenal Londyn (23 pkt.)
  • 8 .Wolverhampton Wanderers FC (21 pkt.)

Liverpool odsuwa Suareza od składu, dopóki nie przeprosi

Ostatnie wypowiedzi Luisa Suareza tak bardzo zdenerwowały menedżera Liverpool FC Brendana Rodgersa, że ten zakaże swojemu napastnikowi trenowania z zespołem "The Reds".

Co tak zbulwersowało szkoleniowca Liverpoolu? Urugwajczyk w niedawnym wywiadzie powiedział, że klub obiecał mu w lecie sprzedaż do zespołu występującego w Lidze Mistrzów.

Słowa Suareza rozwścieczyły Rodgersa, który uznał je za brak szacunku do obecnego klubu i, według doniesień "Guardiana", teraz odsunie piłkarza od treningów z drużyną, dopóki za nie nie przeprosi.

"Nie zostały złożone żadne obietnice i dlatego nie mogły zostać złamane. Przedstawiciele klubu i reprezentanci zawodnika odbyli kilka rozmów i on z pewnością wiedział na czym stoi" - stwierdził menedżer Liverpoolu.

Reklama

"Moim zadaniem jest chronić interes klubu. Na pewno podejmę zdecydowanie działania. Zachowanie Suareza to był całkowity brak szacunku dla klubu, który zrobił dla niego wszystko, zdecydowanie wszystko. Nie wierzę, że w jego kontrakcie jest klauzula odstępnego" - dodał Rodgers.

Słowa szkoleniowca potwierdził Gordon Taylor, szef związku zawodowego piłkarzy (PFA), który powiedział, że nie sądzi, aby klauzula w kontrakcie Suareza zmuszała Liverpool do sprzedaży piłkarza przy cenie powyżej 40 milionów funtów.

40 milionów i funt zaproponował Arsenal Londyn, ale oferta została natychmiast odrzucona, ponieważ klub z Anfield ceni swojego napastnika na co najmniej 50 milionów funtów.

Kiedy Suareza zobaczymy ponownie w barwach "The Reds"? "Wiele wody upłynie, zanim tak się stanie" - stwierdził Rodgers i dodał, że "najpierw muszą być przeprosiny, a potem się zobaczy".

Zobacz terminarz Premier League

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje