Reklama

Reklama

Liverpool blisko pozyskania Marco Reusa

Liverpool wysunął się na prowadzenie w wyścigu o pomocnika Borussii Dortmund Marco Reusa. Według angielskiej prasy, niemiecki klub pogodził się już ze stratą tego zawodnika i już szuka jego następcy.

Reus znalazł się na celowniku kilku wielkich europejskich klubów m.in. Bayernu Monachium, który już "wyciągnął" z BVB Maria Goetzego i Roberta Lewandowskiego. Kontrakt Reusa z Borussią obowiązuje do czerwca 2017 roku, ale w umowie jest klauzula pozwalająca mu zmienić barwy klubowe po zakończeniu sezonu 2014/2015 za 35 milionów euro.

Włodarze klubu z Dortmundu złożyli zawodnikowi propozycję nowego, wyższego kontraktu, ale bez klauzuli odstępnego. Dotychczasowe rozmowy nie przyniosły rezultatu i Reus odrzucił propozycję. To sprawiło, że zainteresowane kluby prześcigają się, żeby pozyskać reprezentanta Niemiec.

Na czoło wysunął się Liverpool. Szkoleniowiec "The Reds" Brendan Rodgers jest wielkim zwolennikiem pozyskania 25-letniego pomocnika. Według medialnych doniesień, Reus zmieniłby barwy klubowe w lecie, ale podobno otwiera się szansa na transfer już w styczniu. Jeśli reprezentant Niemiec podpisze kontrakt z "The Reds", ma być najlepiej opłacanym zawodnikiem na Anfield Road.

Media donoszą, że Borussia już pogodziła się ze stratą Reusa i szuka jego zastępcy. Wybór padł na Javiera Pastore z Paris Saint-Germain. Rozmowy trwają, żeby Argentyńczyk zasilił ekipę z Dortmundu w zimowym okienku transferowym.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy