• 6 .Chelsea Londyn (0 pkt.)
  • 7 .Crystal Palace FC (0 pkt.)
  • 8 .Everton (0 pkt.)

Leicester - The New Saints 2-1 w meczu towarzyskim

Leicester pokonało The New Saints 2-1. Duży udział przy bramce dla mistrzów Anglii miał Bartosz Kapustka, dla rywali trafił Adrian Cieślewicz.

To kolejny element przygotowań Leicester do startu sezonu, który rozpoczyna się w najbliższy weekend.

Leicester zagrało ze zdecydowanie słabszym rywalem, ale na tle takiego przeciwnika nieźle pokazał się Kapustka.

Były zawodnik Cracovii dołączył do zespołu kilka dni temu i próbuje sobie wypracować mocną pozycję. W 49. minucie przeciwko The New Saints reprezentant Polski przeprowadził akcję skrzydłem, mocno zagrał w pole karne, a piłkę swojej siatki wpakował Chris Marriott.

Później błysnął inny Polak - Cieślewicz, który zmieścił piłkę w bramce po bardzo ładnym strzale. Ostateczne słowo należało jednak do mistrzów Anglii - zwycięskie trafienie zanotował Admiral Muskwe.

Leicester zagrało rezerwowym składem. Kapustka zszedł w 54. minucie, dziesięć minut dłużej grał Marcin Wasilewski.