Reklama

Reklama

Leicester City złożyło ofertę za Ahmeda Musę

​Leicester City chce pozyskać napastnika CSKA Moskwa - Ahmeda Musę. Angielski klub złożył już ofertę za Nigeryjczyka, która opiewa na około 30 mln euro.

Premier League. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Działacze Leicester chcą znacząco wzmocnić zespół w letnim oknie transferowym i już teraz zabrali się do wytężonej pracy. Ostatnio mówiło się o tym, że "Lisy" mogą pozyskać Arkadiusza Milika, a tymczasem celem numer jeden jest dla nich Ahmed Musa.

Nigeryjski napastnik ma 23 lata i w ostatnim sezonie strzelił dla CSKA Moskwa 13 goli w 30 meczach ligi rosyjskiej. Leicester próbowało sprowadzić go już w styczniu, ale wtedy nie dysponowało tak dużymi pieniędzmi jak teraz.

Reklama

- Mamy konkretną ofertę. Anglicy zaoferowali około 30 mln euro. Musa przyszedł do mnie kilka dni temu i pytał, kiedy Claudio Ranieri (trener Leicester - red.) wraca z wakacji. Powiedziałem, że nie wiem, bo go nie znam - powiedział szkoleniowiec CSKA Leonid Słucki.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama