Reklama

Reklama

Lee Johnson kupił Jose Mourinho butelkę wina za 450 funtów

Lee Johnson, menedżer Bristol City, ma nadzieję, że "butelka wina za 450 funtów" spowoduje, iż Jose Mourinho, szkoleniowiec Manchesteru United, usiądzie z nim po meczu w ćwierćfinale Pucharu Ligi.

Spotkanie, występującego obecnie w Championship, Bristol City z "Czerwonymi Diabłami" na Ashton Gate Stadium zaplanowano w środę. Początek o 21.00 czasu polskiego.

To pierwszy raz, od sezonu 1988/89, kiedy Bristol City podejmie Manchester United.

Johnson zapytany, czy liczy na to, że Portugalczyk spędzi z nim trochę czasu, odpowiedział: - Mam nadzieję. Wydałem 450 funtów na butelkę wina!

- Musiałem rozbić swoją świnkę-skarbonkę. Wino przyleciało specjalnie z Portugalii - dodał.

36-letni menedżer Bristol City zamówił Barca Velha Red 2004, prawdopodobnie ulubione wino szkoleniowca Manchesteru United.

Reklama

- Zrobiliśmy odpowiedni wywiad i okazało się, że Jose lubi tę konkretną butelkę, która musiała być napełniana przez eksperta - tłumaczył Johnson.

- Dlatego mam nadzieję, że Jose przyjdzie i porozmawia ze mną, a ja postaram się skorzystać z tych pięciu czy dziesięciu minut. On jest na absolutnym szczycie, ze swoimi światowej klasy umiejętnościami. Każdy młody trener, ze mną włącznie, próbuje naśladować szkoleniowców takich jak on - dodał.

Pawo

Zobacz zestaw ćwierćfinałów Pucharu Ligi

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy