Reklama

Reklama

Koronawirus w sporcie. Jose Mourinho w roli dostawcy warzyw

Do akcji pomocy w dobie pandemii koronawirusa już pewien czas temu dołączył Jose Mourinho. Portugalczyk tym razem dostarcza świeże warzywa, które zostały wyhodowane w na potrzeby zespołu Tottenham Hotspur.

Z inicjatywą niesienia pomocy podczas pandemii koronawirusa wyszedł Jose Mourinho. Tym razem trener Tottenhamu Hotspur zaangażował się w dostarczanie świeżych warzyw wprost z upraw w centrum szkoleniowym, dedykowanych na potrzeby kuchni dla pierwszego zespołu.

W sieci pojawiły się fotografie, na których Portugalczyk nosi skrzynki pełne szpinaku, rabarbaru albo szczypiorku. Warzywa trafią do najbardziej potrzebujących w lokalnej społeczności.

Obecnie inną od pierwotnej funkcję pełni też stadion Tottenhamu. Obiekt wykorzystywany jest jako centrum National Health Service. Stamtąd też dystrybuowana jest żywność.

Reklama

Za Mourinho dopiero pierwsza cotygodniowa dostawa jedzenia. Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy