Reklama

Reklama

Koronawirus w piłce. Callum Hudson-Odoi wrócił do zdrowia

W czasie pandemii koronawirusa takie krzepiące wieści są na wagę złota. Callum Hudson-Odoi, piłkarz Chelsea, przezwyciężył COVID-19 i wrócił do zdrowia.

- Rozmawiałem już z Callumem. To świetna wiadomość, że jest całkowicie zdrowy - potwierdził trener "The Blues" Frank Lampard.

Hudson-Odoi był jednym z pierwszych piłkarzy, u którego stwierdzono COVID-19. Na szczęście zaledwie 19-letni skrzydłowy nie miał większych problemów z pokonaniem wirusa.

- To dobrze, że nie cierpiał bardzo w trakcie choroby. Byłem z nim w kontakcie. To był bardzo dziwny czas - mówił Lampard, cytowany przez oficjalną stronę Chelsea. Szkoleniowiec zaznaczył też, że pozostali piłkarze przebywają w izolacji i wszyscy czują się dobrze.

Reklama

Hudson-Odoi już wcześniej w tym sezonie miał spore problemy ze zdrowiem. Uraz ścięgna Achillesa wykluczył go z początku sezonu, z kolei w lutowych starciach skrzydłowy pauzował z powodu kontuzji uda.

Mimo młodego wieku 19-latek uzbierał już 53 występy w Chelsea, dla której zdobył osiem bramek i zaliczył 10 asyst. Jest uważany za jeden z największych brytyjskich talentów.

WG

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL