Reklama

Reklama

Kolejne zwycięstwo Leicester City

Z walki o utrzymanie w angielskiej ekstraklasie nie rezygnują piłkarze Leicester City. Drużyna Marcina Wasilewskiego odniosła trzecie zwycięstwo z rzędu. W sobotę pokonała u siebie Swansea City 2-0. W bramce gości stał Łukasz Fabiański.

Wasilewski grał w pierwszej połowie. W 15. minucie jego drużyna objęła prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Jose Leonardo Ulloa. Tuż przed końcem meczu wynik ustalił Andy King.

Dzięki temu zwycięstwu "Lisy" opuściły ostatnie miejsce w tabeli. Hull City, zajmującemu 17. pozycję, która gwarantuje utrzymanie, ustępują już tylko bilansem bramek.

O 18.30 rozpoczął się hit kolejki. Prowadząca w tabeli Chelsea Londyn podejmie Manchester United.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Premier League

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy