Reklama

Reklama

Kibice Manchesteru City zdemolowali stadionowe łazienki po derbach

Po przegranych derbach Manchesteru (0-1), kibice „The Citizens” zdemolowali łazienki na Old Trafford. Pochwalili się swoimi popisami w internecie.

Na nagraniach, które pojawiły się w sieci słychać , jak fani "The Citizens" krzyczą "City, City, City" i bez pardonu niszczą umywalki w łazienkach stadionu. Kibice wyrywali je ze ścian, a te roztrzaskiwały się na ziemi.

Juan Mata strzelił zwycięskiego gola dla Manchesteru United i zapewnił "Czerwonym Diabłom" zwycięstwo w meczu 1/8 rozgrywek o Puchar Ligi.

Na Old Trafford obecnych było 7,5 tysiąca fanów Manchesteru City. Włodarze "Czerwonych Diabłów" zapewnili, że wszystkie usterki zostaną naprawione do kolejnego ligowego meczu. Manchester United w sobotę zmierzy się z Burnley.

Reklama

- Z wyjątkiem kilku aresztowań, zachowanie większości kibiców było znakomite i wszyscy cieszyli się meczem w bezpiecznej atmosferze - przyznał odpowiadający za to spotkanie inspektor Dean Howard.

Manchester City nie jest w stanie wygrać meczu już od sześciu spotkań.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama