Reklama

Reklama

Kamil Grosicki nie dla Evertonu? Transfer się komplikuje

​Wciąż nie wiadomo, gdzie w przyszłym sezonie zagra Kamil Grosicki. Pozyskaniem Polaka interesuje się Everton, ale zawodnik zapowiedział, że przygotowania do sezonu rozpocznie ze swoim obecnym zespołem - Stade Rennes.

Premier League. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Grosicki dobrze zaprezentował się na mistrzostwach Europy we Francji i wzbudził zainteresowanie na rynku transferowym. Polaka chciałby sprowadzić trener Evertonu Ronald Koeman, który od dłuższego czasu jest pod wrażeniem występów popularnego "Grosika".

Do transferu wciąż jest jednak daleka droga. Początkowo negocjacje z Evertonem w imieniu Grosickiego prowadził menedżer Thomas Kroth, ale - według "Przeglądu Sportowego" sprawa skomplikowała się, kiedy do angielskiego klubu zaczęli zgłaszać się inni chętni na przeprowadzenie transferu Polaka.

Reklama

- Spokojnie czekam na rozwój wydarzeń. Na razie odpoczywam, a potem wracam do Rennes. Daję pracować swojemu przedstawicielowi. Ja robię swoje na boisku - skomentował całe zamieszanie Grosicki.

Reprezentant Polski w ubiegłym sezonie rozegrał dla Rennes 36 meczów, w których strzelił dziewięć goli i zanotował cztery asysty. 28-letni zawodnik w kadrze narodowej wystąpił 44 razy i zdobył osiem bramek.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL