Reklama

Reklama

Juergen Klopp zrezygnował z transferu patrząc, jak napastnik celebruje gola

Juergen Klopp zrezygnował z transferu napastnika, bo nie spodobał mu się sposób, w jaki cieszył się ze zdobycia gola. Anegdotą o byłym trenerze Borussii Dortmund podzielił się Carsten Cramer, dyrektor marketingu BVB.

Klopp, który obecnie prowadzili Liverpool FC, w latach 2008-2015 tworzył potęgę Borussii Dortmund. Zdobył z nią dwa mistrzostwa Niemiec, krajowy puchar i trzy superpuchary, a w 2013 roku dotarł z nią do finału Ligi Mistrzów.

Dyrektor marketingu Borussii, Carsten Cramer opowiedział ciekawą anegdotę, która sporo mówi o Kloppie jako trenerze.

"To historia, którą powiedział mi Juergen o napastniku, którego pozyskaniem był zainteresowany. Obserwował go na filmach i powiedział: to jest napastnik, którego chcę. Potem jednak zobaczył go na żywo. Po tym, jak cieszył się ze zdobycia gola, Klopp stwierdził: To nie jest chłopak dla Dortmundu. Cieszy się z gola tylko ze swojego powodu, a nie ze względu na drużynę" - relacjonował Carsten Cramer.

Reklama

"Wszyscy zawodnicy wiedzą, że najważniejszą sprawą jest klub. Jestem przekonany, że filozofia dotycząca marki była ważna, gdy zatrudnialiśmy kogoś takiego, jak Juergen Klopp" - dodał dyrektor marketingu Borussii.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL