Reklama

Reklama

Jose Mourinho traci cierpliwość. Wyznaczył ostateczny termin

Jose Mourinho jest wymieniany w mediach jako nowy trener Manchesteru United, ale potwierdzenia tych spekulacji jak nie było, tak nie ma. Portugalczyk traci już cierpliwość i wyznaczył "Czerwonym Diabłom" ostateczny termin.

Manchester United ciągle liczy się w walce o czołową czwórkę Premier League. Głównym celem "Czerwonych Diabłów" jest uzyskanie prawa gry w Lidze Mistrzów. Trzy pierwsze zespoły awansują bezpośrednio do najbardziej prestiżowych rozgrywek w Europie, a czwarta będzie musiała "przebijać się" przez eliminacje.

Obecny trener Manchesteru United balansuje na krawędzi. Po porażkach nasilają się spekulacje na temat rychłego zwolnienia Holendra. Zwycięstwa natomiast sprawiają, że sytuacja się uspokaja. Mimo dużej presji wiceprezydent MU Ed Woodward pozostaje niewzruszony i Van Gaal nadal pracuje na Old Trafford.

Jose Mourinho jest najczęściej wymieniany jako ewentualny następca Holendra. Portugalczyk, który w grudniu został zwolniony z Chelsea Londyn, nie chce jednak czekać w nieskończoność na ruch "Czerwonych Diabłów". "The Guardian" donosi, że 53-letni szkoleniowiec wyznaczył MU ostateczny termin. Włodarze klubu z Old Trafford mają czas do początku maja, jeśli chcą zatrudnić "The Special One".

Reklama

Wyniki, terminarz i tabela Premier League


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy