Reklama

Reklama

  • 1 .Manchester City (50 pkt.)
  • 2 .Chelsea Londyn (42 pkt.)
  • 3 .Liverpool FC (41 pkt.)
  • 4 .Arsenal Londyn (35 pkt.)
  • 5 .West Ham United FC (31 pkt.)
  • 6 .Manchester United (31 pkt.)
  • 7 .Tottenham Hotspur Londyn (30 pkt.)
  • 8 .Wolverhampton Wanderers FC (25 pkt.)

Jose Mourinho przerwał milczenie. "Wkrótce wrócę"

- Żeby być w pełni szczęśliwym muszę wrócić do piłki - powiedział Mourinho w pierwszym wywiadzie, odkąd odszedł z Chelsea Londyn.

- Mogę mieć rodzinę, przyjaciół, swoje łatwe życie i... moją piłkę nożną. Mogę mieć to wszystko razem i nie muszę z niczego rezygnować - powiedział Jose Mourinho w pierwszym wywiadzie od kiedy nie jest już trenerem Chelsea Londyn.

- Żeby być w pełni szczęśliwym muszę wrócić do piłki. To moje naturalne środowisko. Pracuję odkąd pamiętam, jako trener od 2000 roku. Przestałem tylko na kilka miesięcy po odejściu z Chelsea w 2007 roku. Teraz mam dopiero drugą przerwę w ciągu ostatnich 15, 16 lat. Chyba nie jest najgorzej - uśmiecha się Mourinho.

- Jednego jestem pewien - wkrótce wrócę - dodał.

Tymczasem z Londynu dochodzą głosy, że jeden z najważniejszych piłkarzy Chelsea, Eden Hazard, przeprosił Mourinho. Co ciekawe, przez sms.

- Przepraszam Cię, nie jestem maszyną - smsa o takiej treści Eden Hazard wysłał Jose Mourinho niedługo potem, jak Portugalczyk został zwolniony z Chelsea. Szkoleniowiec w 2015 roku doprowadził "The Blues" do mistrzostwa Anglii, jednak trwające rozgrywki Premier League były fatalne w wykonaniu londyńskiego klubu. Słabe wyniki i rekordowa liczba porażek nie wpływały pozytywnie na atmosferę w drużynie.

To właśnie relacje pomocnika z trenerem były najczęściej komentowane w brytyjskiej prasie. Panowie popadli w konflikt, który zaowocował odsunięciem Belga od pierwszego składu. Po tym, jak Mourinho odszedł ze Stamford Bridge Hazard postanowił jednak zakopać topór wojenny.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje