Reklama

Reklama

Jose Mourinho: Dla mnie to nic nowego

W niedzielę 7 sierpnia Manchester United zmierzy się z Leicester City w meczu o Tarczę Wspólnoty. „Czerwone Diabły” są faworytem tego spotkania, mimo że muszą pokonać mistrza Anglii.

Jose Mourinho zapewnia, że jest świadomy wysokich oczekiwań kibiców. "Dla mnie to nic nowego. Wszędzie, gdzie pracowałem, mierzyłem się z taką samą sytuacją. Każdy oczekuje wielkich rzeczy" - powiedział Portugalczyk.

Pomóc mogą także transfery. Media nieustanie łączą z Manchesterem United Paula Pogbę, wycenianego na 100 milionów funtów. Wydawanie tak dużych pieniędzy spotkało się z krytyką innych trenerów Premier League, w tym Juergena Kloppa i Arsene’a Wengera, który nazwał tego typu decyzje "kompletnym szaleństwem".

Zobacz materiał wideo:


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama