Reklama

Reklama

John Terry odejdzie po sezonie z Chelsea Londyn

Po wygranym 5-1 starciu z Milton Keynes w Pucharze Anglii, John Terry przyznał, że po sezonie opuści Chelsea Londyn. W czerwcu kończy mu się kontrakt i klub nie ma zamiaru go przedłużać.

O odejściu z klubu Terry poinformował w rozmowie z jednym z dziennikarzy "The Telegraph". Przed meczem z Arsenalem Londyn, piłkarz miał być na rozmowach z klubem, który poinformował go, że nie przedłuży z nim kontraktu.

Terry z londyńską drużyną jest związany od 14. roku życia. W wieku 17 lat zadebiutował w pierwszym zespole. Z Chelsea zdobył 14 tytułów.

Obrońca "The Blues" zaznaczył, że nie zamierza podpisać kontraktu z żadną z drużyn Premier League. Będzie jednak kontynuował piłkarską karierę. Terry jest najbardziej utytułowanym kapitanem w historii "The Blues". W grudniu skończył 35 lat. W Chelsea spędził 18 lat. 

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL