Reklama

Reklama

Jay Rodriguez nie zagra na mundialu w Brazylii

Napastnik Southampton Jay Rodriguez, który doznał kontuzji kolana w sobotnim meczu ligowym z Manchesterem City, będzie musiał pauzować co najmniej pół roku. Oznacza to, że nie zagra w reprezentacji Anglii w mistrzostwach świata w Brazylii.

24-letni piłkarz opuścił boisko w Manchesterze na noszach, po tym jak źle postawił stopę przyjmując piłkę. W poniedziałek jego klub poinformował, że zawodnik zerwał więzadła krzyżowe w kolanie.

W tym sezonie Rodriguez zdobył w Premier League 15 bramek, plasując się w klasyfikacji strzelców na czwartej pozycji. W listopadzie ubiegłego roku zadebiutował w reprezentacji Anglii w towarzyskim meczu z Chile na Wembley (0-2).

Według mediów był poważnym kandydatem do występu w brazylijskim mundialu.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL