Reklama

Reklama

"Jamie Vardy przychodził na treningi Leicester pijany"

​Wiceprezes Leicester City Aiyawatt Srivaddhanaprabha ujawnił, że gwiazdor "Lisów" Jamie Vardy kilka lat temu regularnie przychodził na treningi pijany.

Premier League. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Vardy trafił do Leicester z grającego w 5. lidze Fleetwood Town w 2012 roku za okrągły milion funtów. 29-letni obecnie zawodnik w bieżącym sezonie przeżył niespodziewaną eksplozję formy i pomógł swojej drużynie wygrać mistrzostwo Anglii.

"Kiedy Vardy przyszedł do nas w 2012 roku, kibice nie mogli zrozumieć, jak mogliśmy zapłacić milion za piłkarza z okręgówki. Pamiętam, jak ludzie dzwonili do mnie i pytali, czy oszalałem" - powiedział wiceprezes Leicester City Aiyawatt Srivaddhanaprabha.

Reklama

"Jamie trafił do naszego klubu, przyszedł do mnie i zaczął dziękować za transfer. Jego życie zmieniło się z dnia na dzień i na początku zupełnie sobie z tym nie radził. Zaczął pić alkohol co wieczór, regularnie przychodził na treningi pijany. Nie wiedzieliśmy, co z tym zrobić" - dodał.

"Zapytałem go, co chce zrobić ze swoim życiem. ‘Zaufaliśmy ci, a teraz twoja kolej, żeby się odpłacić’ - mówiłem. Po tej rozmowie Vardy z dnia na dzień przestał pić i postawił na ciężki trening. To się opłaciło" - zakończył wiceprezes Leicester.

Reklama

Reklama

Reklama