Reklama

Reklama

Jack Wilshere zawieszony na dwa mecze

Angielska federacja zawiesiła pomocnika Arsenalu Londyn Jacka Wilshere'a na dwa spotkania piłkarskiej Premier League. To kara za obraźliwy gest w stosunku do fanów Manchesteru City w trakcie ostatniego spotkania ligowego, przegranego przez "Kanonierów" 3:6.

Gest zawodnika, pokazującego w kierunku trybun gospodarzy środkowy palec, nie został uchwycony przez sędziów, ale powtórki telewizyjne pokazały, że reprezentant Anglii zachował się mało sportowo.

Zawieszenie oznacza, że Wilshere nie zagra w poniedziałek w ważnym meczu przeciwko trzeciej w tabeli Chelsea Londyn oraz zabraknie go 26 grudnia w wyjazdowym spotkaniu z West Ham United. Arsenal z dwoma polskimi bramkarzami w kadrze - Wojciechem Szczęsnym i Łukaszem Fabiańskim - jest obecnie liderem tabeli.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy