Reklama

Reklama

Ibrahim Afellay podpisał kontrakt ze Stoke City

W ostatnim sezonie występował w Barcelonie, ale teraz będzie grał w Premier League. Ibrahim Afellay podpisał kontrakt ze Stoke.

Pięćdziesięciokrotny reprezentant Holandii Ibrahim Afellay został piłkarzem Stoke City - poinformował klub angielskiej ekstraklasy. Na Wyspy przeniesie się na zasadzie wolnego transferu, ponieważ dobiegł końca jego kontrakt z Barceloną.

Poprzedni sezon 29-letni pomocnik spędził na wypożyczeniu do Olympiakosu Pireus. Do drużyny mistrza Hiszpanii trafił w 2011 roku, ale nie nie występował w niej zbyt często, ponieważ trapiły go kontuzje.

Z zespołem ze Stoke-on-Trent Afellay podpisał dwuletni kontrakt.

"To nie tajemnica, że wiele innych klubów chciało go mieć u siebie. Tym bardziej cieszymy się, że dołączył do nas" - powiedział prezes klubu Tony Scholes.

Reklama

Z reprezentacją Afellay dotarł w 2010 roku do finału mistrzostw świata, ale "Oranje" ulegli w nim Hiszpanii. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy